Sıra No  Kaymakam  BaşlamaTarihi Ayrılış Tarihi
1 Mete GÜRBÜZ 10.08.1988 08.01.1990
2 Ayhan ÖZKAN 25.09.1990 19.01.1991
3 Cahit IŞIK 25.09.1991 15.05.1992
4  Mehmet SİPAHİ  02.09.1992  08.07.1993
5 Osman CANBABA 09.07.1993 21.08.1993
6 Yavuz Selim KÖŞGER 25.08.1993 04.12.1993
7 Yılmaz  AYDIN 30.12.1993 23.09.1996
8 Kadir BALABAN 22.11.1996 14.03.1997
9 Harun SARIFAKIOĞULLARI 17.03.1997 06.09.1999
10 Abdurrahman AKDEMİR 21.02.2000 16.10.2001
11 Erhan GÜNAY 08.04.2002 27.09.2002
12 Cenk Hakan KARADUMAN 23.10.2002 04.11.2002
13 Yunus SEZER 08.04.2003 27.08.2003
14 Ömer Hilmi YAMLI 30.11.2004 24.04.2005
15 Bahadır YÖRÜK 08.09.2005 23.04.2006
16 Gökmen ÇİÇEK  11.07.2006  30.09.2006
17 Serdar KARTAL 16.03.2007 05.09.2008
18 Adem ÜNAL  05.09.2008 05.10.2008
19 Hasan DÖNMEZ 03.03.2009 03.04.2009
20 Ali CERGİBOZAN 27.08.2009 22.09.2014
21 İlhan İLKAN  03.11.2014  28.11.2015
 22  Hilal KÜSMEZ 04.12.2015  05.03.2016
 23  Muammer SARIDOĞAN  07.03.2016 17.06.2016
24 Emin ŞİMŞEK 20.06.2016 26.11.2016